Strona główna » Gry on line

Gry on line

Ant War

Clash’n’Slash

Ant War Clash'n'Slash

Czy kiedykolwiek przyszła Ci do głowy myśl, aby wyhodować kolonię mrówek, ale bałeś się, że te małe zwierzęta opanują cały dom? Teraz możesz to zrobić bez ryzyka. „Ant War” to rekreacyjna gra strategiczna. Jej celem jest wybudowanie kolonii mrówek w jak najkrótszym czasie i za pomocą właściwej kombinacji zasobów.

Poznaj najbardziej wciągającą kosmiczną strzelankę jaka powstała! W „Clash’n’Slash” Twoim zadaniem jest ochrona planety przed spadającymi asteroidami i agresywnymi obcymi. Okrążając rodzimą Ziemię, wykorzystaj dostępną siłę ognia i możliwości ulepszenia statku, by pokonać najeźdźców.

Graj!
Graj!

Final Fortress

Five Card Deluxe

Final Fortress Five Card Deluxe

„Final Fortress” to szybka, emocjonująca strzelanka wzbogacona o trójwymiarowe modele przeciwników, budynków i efektowne eksplozje. Za zdobyte fundusze możemy ulepszać broń, dzięki której zdołamy odeprzeć fale wrogów, silniejszych z poziomu na poziom.

Jeśli lubisz pasjanse lub pokera, pokochasz grę „Five Card Deluxe”!

Graj!
Graj!

Rail of War

Skies of War

Rail of War Skies of War

Za sterami wojennego pociągu zniszcz przeciwnika, który najechał Twoje tereny. Twoim zadaniem jest zaopatrywanie żołnierzy i ludności cywilnej w broń i paliwo. Do dyspozycji będziesz miał różnego rodzaju pociągi i uzbrojenie!

Upłynęło 28 lat od czasu Zimnej Wojny, a wróg nadal okupuje nasze ziemie i miasta. Nadchodzące bitwy rozegrają się w powietrzu. W tej pełnej akcji grze zręcznościowej wcielisz się w najlepszego pilota armii rebeliantów! Dowództwo zaplanowało przypuszczenie nowego ataku, który tym razem ma zakończyć się sukcesem – ataku z powietrza!

Graj!
Graj!

Governor of Poker

Turtix

Governor of Poker Turtix

Żeby pokonać najlepszych pokerowych graczy na Dzikim Zachodzie, musisz zagrać za wszystko! Governor of Poker nieustannie zachęca nas do ryzykownych zagrywek, dzięki którym pomożemy pozostałym graczom pozbyć się pieniędzy i nieruchomości.

Przyłącz się do Turtixa podczas jego wielkiej przygody, która wiedzie, przez pięć zapierających dech światów!

Graj!
Graj!