Strona główna » Gry do pobrania

Gry do pobrania

Odlotowa Farma: Na Ryby

Skarb na Tajemniczej Wyspie: Statek Widmo

Odlotowa Farma: Na Ryby Skarb na Tajemniczej Wyspie: Statek Widmo

Hoduj egzotyczne ryby i produkuj dobra, z jakimi nikt nie miał do czynienia w najnowszej części popularnej gry Odlotowa Farma: Na ryby! Pokochają ją nie nie tylko poszukujący mocnych wrażeń fani! 90 poziomów i tryb gry ciągłej gwarantują wszystkim niezwykłą frajdę i długą zabawę. Wejdź do gry z wielkim pluskiem!

Mistycy, duchy i obca cywilizacja zmierzą się w tej ekscytującej grze, trzymającej w napięciu do ostatniego momentu! Czy jesteś w stanie powstrzymać przeznaczenie? Przekonaj się już dziś i zagraj w Skarb na Tajemniczej Wyspie: Statek Widmo !

Pobierz! 78.57Mb
Pobierz! 286.81Mb

Farma Marzeń

Zbłąkane Dusze: Historia domku dla lalek

Farma Marzeń Zbłąkane Dusze: Historia domku dla lalek

Stwórz swoją własną Farmę marzeń online! Nie zwlekaj! Już dzisiaj dołącz do naszej wirtualnej społeczności, podejmij wyzwanie i stań do walki z innymi graczami o tytuł najlepszego farmera na świecie.

Szukaj wskazówek, rozwiązuj zagadki, i odkrywaj nowe możliwości podczas wizyty w mrożących krew w żyłach miejscach; graj w stymulujące mini-gry i szukaj ukrytych obiektów. „Zbłąkane Dusze: Historia domku dla lalek” to coś więcej niż gra; to zapierająca dech odkrywcza podróż!

Pobierz! 62.72Mb
Pobierz! 214.09Mb

Turystyczne Imperium

Sezon na Ducha: Opowieść o Małym Duchu

Turystyczne Imperium Sezon na Ducha: Opowieść o Małym Duchu

Stwórz azyl dla wczasowiczów z całego świata! Zacznij od kilku małych domków i restauracji. Stopniowo powiększaj swoje „Turystyczne Imperium” budując kina, teatry, baseny i inne atrakcje, które przyciągną mnóstwo gości.

Odkryj tajemnice dworu Blindhill Place. Poznaj ducha Agathy, młodej dziewczyny, która nawiedza ogromną rezydencję. Wysłuchaj jej opowieści i dowiedz się prawdy o słynnym domostwie.

Pobierz! 24.69Mb
Pobierz! 191.86Mb

Pęd na Ranczo 2: Eksperymentalna Wyspa Sary

Po drugiej stronie lustra

Pęd na Ranczo 2: Eksperymentalna Wyspa Sary Po drugiej stronie lustra

Sara rozpoczyna nową przygodę, tym razem na wyspie! Odkrywaj wraz z nią tajniki uprawy owoców granatu i ananasów, obserwuj proces dojrzewania owoców ilamy, podziwiaj pawie, i wyruszaj na pełne morze w poszukiwaniu ławic ryb. Inwestuj zarobione pieniądze tak, by farma stała się kolejnym kwitnącym biznesem Sary.

Pomóż matce uratować syna, uwięzionego w równoległej rzeczywistości po drugiej stronie lustra! Przechodząc przez 35 zachwycających lokalizacji, zbierasz zagubione przedmioty, składasz zadziwiające urządzenia i próbujesz swoich sił w dziesiątkach mini-gier!

Pobierz! 56.78Mb
Pobierz! 145.38Mb