Strona główna » Gry planszowe » Claustrophobia gra fantasy

Claustrophobia gra fantasy

23 lutego 2011 p-android Gry planszowe , | RSS 2.0

Claustrophobia gra planszowa

Rok 1634. Ludzkość pragnie więcej, piekło jest jej następnym celem.
W tej taktycznej grze przygodowej gracz steruje grupą ludzi przemierzających piekielne podziemia i dowodzi nimi w walkach z armią napływających zewsząd troglodytów. Przeciwnik gra zespołem demonów starających się ich powstrzymać.

Gra oferuje wysokiej jakości materiały z powlekanymi figurkami, co w połączeniu z prostymi do nauczenia regułami tworzy grę szybką do przygotowania. Z powodzeniem wykorzystane zostały w niej najlepsze cechy europejskich gier planszowych (zarządzanie zdolnościami charakterów), jak i amerykańskich (zmienne rozwiązania w walkach). Bądź przygotowany na to, że Clustrophobia stanie się Twoją kolejną ulubioną planszową grą zręcznościową.

Sześć zawartch w grze scenariuszy zapewni graczom godziny spędzone w ciemnych i mrocznych podziemiach Nowego Jeruzalem. Kiedy proponowane scenariusze nie będą już miały przed zawodnikami żadnych tajemnic, gracz ma możliowość stworzenia zupełnie nowych, autorskich pomysłów na stronie internetowej Claustrofobii, gdzie znajdzie jeszcze niewidziane scenariusze i dział FAQ. Jeśli to będzie wciąż za mało, Croc (autor) osobiście podsunie takiemu graczowi nieco wskazówek pomocnych w rozwinięciu piekielnych przygód. Dlatego warto śledzić najnowsze newsy na oficjalnej stronie gry.

Grę wydała firma Ludically a projektantem był Croc.

Cena: 179.95 złwięcej »