Strona główna » Gry PC » A Vampyre Story (PC)

A Vampyre Story (PC)

20 lutego 2011 p-android Gry PC | RSS 2.0

Niebywała gratka dla entuzjastów dobrego humoru w grze. Twórca Bill Tiller z Autumn Moon Entertainment dołożyl wszelkich starań, by w grze przygodowej A Wampyre Story nie zabrakło tak charakterystycznego dla przygodówek LucasArts humoru i licznych gagów.

Rok 1895 – młoda francuska gwiazda operowa, Mona De Lafitte, staje się obiektem obsesji obłąkanego na jej punkcie, a ponadto cierpiącego na kompleks Edypa wampira Shrowdy’ego Von Kiefer’a. Zdesperowany baron w końcu doprowadza do realizacji swoich pragnień, porywa śpiewaczkę do swojego zamku i zamienia ją w wampira wbrew jej woli.

Mona jednak nie jest słabą osóbką bez osobowości. Pragnienie pozostania słynną śpiewaczką dodaje jej sił i przy pomocy jedynego przyjaciela w tej niewoli – nietoperza Frodericka postanawia uciec z zamku, wrócić do Paryża i ziścić swoje marzenia. Zważywszy na fakt, że Mona jest wampirzycą czeka na nas wiele nieoczekiwanych i zabawnych sytuacji z jej udziałem. Będzie musiała nie tylko oswoić się ze swą wampirzą naturą, lecz również nauczyć się wykorzystywać nowo nabyte umiejętności.

Niepodważalną zaletą gry są przepiękne, ręcznie rysowane tła 2D oraz opracowane z pieczołowitością trójwymiarowe postaci. Dla polskich graczy przygotowano udogodnienie w postaci napisów w naszym rodzimym języku. Oryginalny scenariusz, okraszony porcją wyśmienitego humoru zapewni graczom wspaniałą zabawę w towarzystwie pięknej wampirzycy.

Trailer

Cena: 41.03 złwięcej »